Запрошення до участі у Конкурсі (Волинська область)

Сільськогосподарський обслуговуючий кооператив «Риковичі Агропродукт» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цим оголошенням запрошують ліцензованих постачальників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Економічний розвиток СОК «Риковичі Агропродукт», Волинська область, Іваничівський район, село Риковичі, вулиця Центральна, 78, шляхом придбання крупорушки та автомата для фасування.

ЛОТ 1. Обладнання для переробки зерна на крупу УКР-2

ЛОТ 2. Автомат пакувальний  TDA-1Рр20-G010(N)

Постачальники повинні мати досвід продажів даної продукції та досвід проведення обслуговування даної техніки та обладнання.

Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: Волинська область, Іваничівський район, село Риковичі, вулиця Центральна, 78. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше 10.00 год, 05.05.2016 р., після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендзеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефонами: 0977527326 – Сапожнік Андрій Степанович.

Джерело: МІСЦЕВИЙ РОЗВИТОК ОРІЄНТОВАНИЙ НА ГРОМАДУ