Формативне дослідження та розробка схем заохочення для створення ефективного перерозподілу обов’язків на рівні ПМСД та спеціалізованих ЗОЗ на місцевому рівні

Проект USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії» оголошує грант “Формативне дослідження та розробка схем заохочення для створення ефективного перерозподілу обов’язків на рівні ПМСД та спеціалізованих ЗОЗ (ВІЛ, туберкульоз, наркологія та ІПСШ) на місцевому рівні” (RFA 2015-08) на підтримку впровадження системних та операційних змін у системі кадрів у сфері охорони здоров’я для надання стійких та інтегрованих послуг у сфері ВІЛ/СНІД на регіональному та національному рівнях.

Грантові заявки приймаються до 23:59 21 грудня, 2015 року.

Ліміт бюджету для даного Гранту з фіксованою сумою – 80,000.00 доларів США.

 

Оголошення про грант на сайті Проекту.

Зацікавлені організації, що є відповідними для участі у конкурсі, мають скласти Заявку за зразком, що міститься в пакеті заявника: http://www.hivreforminaction.org/wp-content/uploads/2015/11/Application-package_RFA-2015-08.zip. У випадку складнощів при завантаженні, надсилайте, будь ласка, запит за адресою grant@hss-share.net.ua.

Питання щодо грантового конкурсу потрібно надсилати на адресу grant@hss-share.net.ua до кінця робочого дня 2 грудня, 2015 року включно.

Відповіді на питання будуть надіслані всім учасникам до 7 грудня, 2015 року.

Інформаційний семінар/вебінар відбудеться 1 грудня 2015 року (початок заплановано на 15:00, підтвердження – після реєстрації) з метою уточнення грантових процедур і цілей гранту. Реєстрація за допомогою електронної пошти grant@hss-share.net.ua до 18:00 30 листопада 2015 року.