Форум Місцевого самоврядування: «Нові можливості для спроможності громад»

21 грудня 2015 року у Києві в приміщенні Торгово-промислової палати України по вул. Велика Житомирська, 33 відбудеться Форум Місцевого самоврядування: «Нові можливості для спроможності громад», у якому візьмуть участь керівники новостворених об’єднаних громад,
представники профільних міністерств та відомств, науковці та представники експертного середовища, які мають безпосереднє відношення до впровадження реформи місцевого самоврядування.

Метою заходу є надання практичної допомоги новим об’єднаним громадам у організаційному розвитку, вироблення векторів ефективного здійснення повноважень та розвитку територій у 2016 році.
В рамках Форуму планується обговорити проблеми та шляхи їхнього вирішення, які виникли після 25 жовтня 2015 року в об’єднаних громадах, та провести дискусійні панелі за такими напрямками:
1. «Центри надання адміністративних послуг – вища якість за нижчу ціну»;
2. «Соціальний захист – трансформації у наданні послуг»;
3. «Освітня реформа – можливості та застереження у процесі її впровадження»;
4. «Охорона здоров’я – напрямки змін та їх вплив на розвиток громад».
Важливою частиною форуму є презентація результатів проекту «Портал з управління знаннями «KNOWLEDGE PORTAL» – інструменту поширення методологій та досвіду з підготовки та реалізації програм та проектів місцевого розвитку. Учасники зможуть відвідати виставку «Економічний розвиток об’єднаних громад: можливості для посилення спроможності».
Організатор заходу Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад, за підтримки спільного проекту Європейського Союзу та ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду – ІІІ».
Партнер: Інформаційна Агенція «Рідне село».