Конкурс малих грантів для велосипедних активістів

Центр соціальних та ділових ініціатив (м.Яремче) та Асоціація велосипедистів Києва оголосили другий конкурс проектів у рамках Програми малих грантів для велосипедних активістів. У конкурсі можуть брати участь молоді громадські організації та місцеві ініціативні групи, що просувають велосипеди як щоденний транспорт. Цілями Програми є посилення організаційної спроможності активістів, налагодження діалогу між ними та місцевими владами, а також посилення громадського контролю за видатками місцевих бюджетів.

Заявки на конкурс проектів приймаються до 15 грудня 2015 року. Запропоновані проекти мають бути втілені у 2016 році, а обсяг запитуваного фінансування може складати від 15 000 до 45 000 гривень. На конкурс мають право подаватися лише організації та групи, які діють у містах з населенням понад 40 тисяч осіб. В результаті конкурсу буде підтримано максимум три проекти.

Для активістів, зацікавлених у поданні проектів на конкурс, буде проведено два вебінари: 25.11.2015 з 19:00 до 20:00 (про пріоритети конкурсу і можливі теми проектів), і 28.11.2015 з 10:00 до 11:00 (про правила конкурсу і заповнення заявок).

Повні правила конкурсу, посилання на реєстрації на вебінари, форми проектної заявки та бюджету опубліковані за посиланням: http://velotransport.info/?p=5195

Для довідки:

Минулого року на конкурс малих грантів надійшла 51 заявка з 25 міст України, з яких було обрано три переможці: ГО “Міські реформи” (м. Харків), ГО “Сіті Лаб” (м. Полтава) та ГО “Альтер-Спорт” (м. Миколаїв).

Програма малих грантів для велосипедних активістів реалізовується у 2014-2017 роках в рамках проекту “Розвиток велотранспорту задля добробуту громад” за підтримки Європейського Союзу та Європейської федерації велосипедистів. Результати відбору переможців та інші новини про перебіг конкурсу будуть публікуватися на сайті Українського інформаційного центру велотранспорту www.velotransport.info. Результати втілення проектів-переможців будуть презентовані на міжнародній конференції “Veloforum” у жовтні 2016 року у місті Харков