Круглий стіл «Удосконалення законодавчої бази в умовах проведення децентралізації влади в Україні»

15 грудня 2016 року у м. Хмельницький Всеукраїнською асоціацією сільських та селищних рад за фінансової підтримки Спільного Проекту Європейського Союзу та Програми Розвитку ООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» було проведено Круглий стіл «Удосконалення законодавчої бази в умовах проведення децентралізації влади в Україні».

У заході прийняли участь понад шістдесят керівників органів місцевого самоврядування, а також представники Хмельницької обласної ради та обласної державної адміністрації, науковці, дорадчі служби.

Під час Круглого столу обговорювалися питання розширення повноважень органів місцевого самоврядування та удосконалення відносин у сфері благоустрою населених пунктів, а саме:

· Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо поширення повноважень органів місцевого самоврядування територіальних громад на всю територію відповідної сільської, селищної, міської територіальної громади, реєстр. № 5253 від 07.10.2016 р.

· Проект Закону України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо поширення повноважень органів місцевого самоврядування територіальних громад на всю територію відповідної сільської, селищної, міської територіальної громади), реєстр. № 5254 від 07.10.2016 р.

· Проект Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо зняття обмеження мінімального розміру орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності та надання повноважень по його встановленню органам місцевого самоврядування), реєстр. № 4978 від 14.07.2016 р.

· Проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо встановлення особливих вимог до найменування юридичної особи та громадського об’єднання), реєстр. № 4389 від 12.04.2016 р. Проект Закону України «Про розвиток сільського господарства та сільських територій в 2017 – 2022 рр. (інтегральне село)», реєстр. № 4945 від 12.07.2016 р.

· Проект Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо уточнення переліку штрафів, які належать до доходів місцевих бюджетів)», реєстр. № 5243 від 06.10.2016 р.

· Проект Закону України «Про внесення змін до статті 329 Цивільного кодексу України (щодо набуття права власності державою Україна, територіальною громадою), реєстр. № 3360 від 27.10.2015 р.

По закінченню учасники підвели підсумки та ухвалили резолюцію щодо ініціювання перед народними депутатами внесення змін у вказані законопроекти.

Фотозвіт

Джерело: vassr.org