Навчання в США за програмою Фулбрайта

U.S. Department of State

Дедлайн: 15 мая 2016

Грант: Оплата всіх витрат

Коли: Щороку

Де: США

опис

Магістерська / аспірантська програма Фулбрайта надає гранти на поїздки до університетів США на навчання чи проведення досліджень за всіма предметних дисциплін випускникам вузів та аспірантам. Програма повністю фінансується Держдепартаментом США.

Гранти на конкурсній основі видаються:

  • випускникам вузів (тобто особам, які навчаються на останньому курсі вузу або вже закінчили вуз) – на навчання в магістратурі одного з університетів США з метою отримання ступеня магістра (Master’s, КРІМ MBA); тривалість перебування в США за цими грантами – від 1 до 2-х років, в залежності від тривалості магістерської програми;
  • аспірантам – на проведення науково-дослідної роботи в університеті і / або архіві США і збору матеріалів для кандидатської дисертації.

Стипендіати програми отримають візу J-1 і після закінчення гранту зобов’язані повернутися в свою країну.

Грант включає:

  • оплату навчання в університеті США
  • щомісячну стипендію
  • обмежену медичну страховку
  • оплату транспортних витрат

Програма Фулбрайта надає гранти на поїздки до університетів США на навчання чи проведення досліджень з усіх дисциплін випускникам російських вузів.

Вимоги до кандидатів

Особи, які мають кандидатську ступінь, не можуть брати участь у цій програмі.

Наявність диплома про вищу освіту (спеціаліста або еквівалентного диплому, ступеню бакалавра або магістра) до 15 травня. (Випускники вузів також можуть брати участь у конкурсі за наявності відповідної довідки (підтверджує, що вони навчаються в даному вузі за даною програмою з NN року)).

Володіння англійською мовою в межах, необхідних для навчання або виконання дослідницького проекту. (Internet Based TOEFL – мінімум 80 (для технічних, природних і ряду гуманітарних і творчих спеціальностей) або мінімум 100 (для дисциплін Journalism, Political Science, Public administration, Law, Sociology, Economics і деяких інших) балів. Заздалегідь тест здавати не потрібно, тим, хто успішно пройде перший тур конкурсу, тести оплатить програма Фулбрайта.

Вік претендентів: дата народження – не раніше 15 травня 1985 р

Для здобувачів, які раніше отримували візу J-1 – часовий проміжок від дня повернення в свою країну до моменту подачі документів на конкурс повинен бути не менше 2-х років (Ця вимога не відноситься до тих J-1 візами, в яких є коментар про те , що дворічне правило не застосовується до власників візи, наприклад, до учасників програми Work and Travel, читайте коментар в самій візі).

Здобувачі, які постійно проживають на території США або мають посвідку на проживання в Сполучених Штатах, до конкурсу не допускаються.

Програма Фулбрайта проводиться в 160 країнах, для кожної країни визначені свої правила проведення конкурсу.

Повна інформація про Конкурс на сайті Програми

Інші гранти на навчання 2016

Контакти:

http://eca.state.gov/fulbright/fulbright-programs/

Джерело: U.S. Department of State