Новий грантовий конкурс в рамках програми «Територія РУСАЛу»

У Миколаєві 17 листопада стартував грантовий конкурс для освітніх та соціальних установ, некомерційних організацій та організацій малого та середнього бізнесу, ініціативних груп населення в рамках соціальної програми «Територія РУСАЛу-2016».

Щорічно, починаючи з 2010 року, ОК РУСАЛ проводить грантовий конкурс в рамках соціальної програми «Територія РУСАЛу». Всього за час проведення конкурсу за підтримки компанії РУСАЛ в Миколаєві було реалізовано 73 проекти.

Метою програми є підвищення якості життя в регіоні присутності компанії РУСАЛ і залучення максимальної кількості зацікавлених осіб у вирішення соціально-культурних проблем міста та області.

– Цього року, у Миколаївській області компанією РУСАЛ фінансуються 14 проектів, які успішно пройшли експертну комісію, – говорить генеральний директор МГЗ Дмитро Мирний. – Сукупний внесок соціальних інвестицій у їхню реалізацію, складає на сьогоднішній день більше 2 млн. грн. Завдяки фінансовій допомозі РУСАЛу і активності городян встановлені дитячі та спортивні майданчики на території соціальних установ міста та сіл Жовтневого району, проходять тренінги для психологів по роботі з переселенцями із зони АТО. Поліпшено умови і безпеку занять для дітей і дорослих, які займаються фізичною культурою і спортом на базі ДЮСШ №5. У бібліотеці-філії №18 ЦБС для дорослих оновлена кімната міжрайонного ресурсного центру, для Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру придбано спеціальне сценічне покриття для сцени і багато іншого.

– Ми готові надати всім бажаючим допомогу в правильному написанні заявок на наш конкурс, – розповідає директор представництва Центру соціальних програм компанії РУСАЛ в Україні Олена Ожема. – Незмінним в цьому, як і в попередніх роках, залишиться оцінка проектів експертною радою. Вона складається з людей, які є експертами в області благодійної та соціальної сфери, а також представників державних структур, громадських організацій, співробітників компанії РУСАЛ. Також цього року ми продовжимо практику публічного захисту проектів, оскільки пряме спілкування з авторами ідей дозволяє краще й швидше зрозуміти ефективність, значущість проекту.

Номінації «Території РУСАЛу-2016»:

  • «Місто майбутнього» – проекти з реконструкції, ремонту та оснащення об’єктів соціальної сфери, інфраструктури. Максимальна сума гранту до 2 млн. грн. Співфінансування – 100%.
  • «Місто ідей» – проекти створення і розвитку локальних громадських просторів (подвіря, пришкільні майданчики, сквери, парки і т.д.). Максимальна сума гранту до 50 тис. грн. Співфінансування – 50%.
  • «Живе місто» – проекти з організації та проведення міських подій, спрямовані на вирішення актуальних соціально-культурних проблем місцевої громади (міські фестивалі, художні, музичні, музейні, театральні та інші культурні заходи). Максимальна сума гранту до 30 тис. грн. Співфінансування – 50%.

Географія програми «Територія РУСАЛу-2016» включає м. Миколаїв і Жовтневий район Миколаївської області.

Адміністрування та організаційний супровід програми здійснює Центр соціальних програм РУСАЛу. Заявки на участь приймаються до 29 січня 2016 року. Отримати аплікаційну форму, а також додаткову інформацію про конкурс можна на сайті ЦСП компанії РУСАЛ в Україні: csp-nikolaev.com.ua або за адресою: 54052, м Миколаїв, пр. Жовтневий, 325/1, тел.: (0512) 63-66-96.