Проект надання гуманітарної допомоги «Відновлення джерела засобів існування»

Мета проекту: надати допомогу у відновленні джерела засобів існування особам, які мають досвід і / або навички в діяльності, яка може стати постійним джерелом доходу. Проект передбачає надання грошового гранту у розмірі від 250 до 1000 доларів США для оплати заявлених витрат, необхідних для здійснення діяльності.

Умови участі

У проекті можуть брати участь фізичні особи, які проживають у Донецькій і Луганській областях (внутрішньо переміщені особи і місцеві жителі).

Обов’язкова умова для учасника: наявність достатнього досвіду в діяльності або занятті (хобі, навичці), які здатні принести прибуток. Досвід підприємницької діяльності не обов’язковий.

Правила подачі заявки

Ви можете подати заявку на участь, надіславши електроннний лист на адресу електронної пошти проекту livelihoods.ua@peopleinneed.cz у відповідь ми надішлемо вам бланк анкети з подальшими інструкціями

Якщо ви не маєте доступу в інтернет, ви можете отримати анкету в паперовому вигляді. Для цього довідайтесь про найближче місці прийому-видачі анкет в паперовій формі за телефоном гарячої лінії 0800210174. Заповніть отриману анкету розбірливим почерком і відправте її поштою за адресою: “Чеська міжнародна неурядова організація «Людина в біді”, а / я 115, Слов’янськ 22, Донецька обл., 84122. Або ви можете залишити вашу заявку в одному з пунктів прийому – видачі.

Термін прийому заявок до 1 лютого 2016 року.