Реєстратура онлайн: у Львові записатися до лікаря можна через інтернет

Днями у Львові запрацював онлайн -сервіс електронного запису до сімейного лікаря. Тепер понад 150 000 жителів району Сихів зможуть потрапити до свого сімейного лікаря в 4-ту міську поліклініку без спеціального походу в медустанову в 8 ранку за талоном.

онлайн

Система працює наступним чином: пацієнт заходить на сторінку, вводить свої дані – і отримує розклад доктора, в якому вибирає зручне для себе час. За задумом розробників, самі доктора можуть переглядати графіки своїх прийомів як через власні мобільні пристрої та десктопи, так і на роздруківках, які їм на прохання готуватиме старша медсестра відділення.

«У кожного лікаря в системі є профайл, він може увійти туди і побачити всі записи до нього на той чи інший день. Це міф, що у лікарів немає комп’ютера або інтернету, практично у кожного є смартфон або планшет – навіть в районній поліклініці. Крім того, як правило, в кожному відділенні є кілька комп’ютерів », – розповів Дмитро Гик, співзасновник і CEO компанії Vitagramma – розробника онлайн -реєстратури.

онлайн 1

Сервіс створений на ресурси компанії Vitagramma, але для державних і комунальних підприємств він поки безкоштовний – тобто, за словами Дмитра Гика, зі 100% знижкою.

Поки львівський сервіс проходив тестування, відразу кілька українських міст зацікавилися проектом. Станом на 6 червня 2016 року в Новоград-Волинському Житомирської області вже заповнюють розклад докторів, скоро онлайн-реєстратура запрацює і там.

онлайн 2

Запустити такий сервіс тепер будь-яке місто зможе досить швидко. «На створення сервісу в хмарі знадобилося кілька місяців, але тепер будь-яка лікарня чи поліклініка зможе всього за один день завести там аккаунт – для цього достатньо всього лише написати лист-запит на info@reestratura.com. Потім їм знадобиться тільки наповнити його даними – лікарями, ділянками, розкладом. Як тільки заповнять – можна відразу ж починати працювати », – говорить Дмитро Гик.

Онлайн 3

На перший погляд сервіс можна переплутати з doc.ua, проте в останній веде запис до окремих докторам з різних клінік, переважно приватних. А Vitagramma – це переклад реєстратури однієї поліклініки в режим онлайн.

Джерело: ain.ua