Річні волонтерські проекти в Польщі

Пропонуємо взяти участь у соціальних проектах при громадських організаціях в Польщі. До участі запрошуємо талановитих людей віком від 18 до 30 років, які ведуть активне громадське життя, прагнуть самореалізовуватися та приносити користь іншим, мають багато ідей, як зробити світ кращим.

Вісім соціальних проектів будуть реалізуватися в громадських організаціях Варшави, Любліна, Гданська, Кракова, Освенцима, Лодзі та Вроцлава. Усі проекти тривають рік і починаються 1 вересня 2016 року.

Теми проектів різні: польсько-українські стосунки, ІІ світова війна та Голокост, робота з дітьми та інвалідами, робота в архівах і музеях. Частиною більшості проектів є допомога літнім людям. Є можливість реалізувати власний проект.

Проекти проходять в тандемі, до участі на кожен проект запрошується одна людина з України та одна з Німеччини. Проекти готові для реалізації, або вже проводяться організаціями. Волонтерам пропонується долучитися до цих проектів і їх роботу будуть координувати та допомагати працівники організацій. Протягом року відбудеться декілька спільних семінарів з усіма учасниками.

Учасники отримають: квитки на дорогу до міста, де буде відбуватися проект та назад по його завершенню, безкоштовну річну візу, житло, безкоштовний проїзд по місту, гроші на харчування та кишенькові, які отримуватимуть учасники щомісяця у розмірі 750 злотих, безкоштовні курси польської мови.

Очікується благодійний внесок від учасників, які будуть відібрані на проекти у розмірі 100 Є.

Фінансування проектів здійснюється німецькою організацією Aktion Sühnezeichen Friedensdienste («Акція спокути – служба миру») та Європейським Союзом у межах програми Європейська волонтерська служба.

Строк подання заявок: до 1 січня 2016 року.

За детальною інформацією звертатися:

Марина Чорна

мейл: maryna_tchorna@ukr.net

сайт: http://www.asf-ev.de/