School of Media надає стипендії для навчання молодим спеціалістам зі Східної України (Донецька та Луганська області)

SOM. School Of Media – міжнародна медіашкола, заснована працюючими журналістами, редакторами, телеоператорами та режисерами провідних українських телеканалів. Навчання проходить у сучасних аудиторіях у центрі Києва. Для студентів усіх 4-х спеціальностей школи – «Журналіст/телеведучий», «Телеоператор», «Режисер монтажу» та «Продюсер» передбачена практика тривалістю до 60 годин на телеканалах UA:Перший та News Network, а також у продакшн-студіях Cinema Project Group та Tasmenong. Найкращі студенти школи можуть бути направлені на стажування на телеканали Ізраїлю та Німеччини.

Навчання проходитиме у Києві, на вихідних, тривалість – 2 місяці. За результатами відбору 4 фіналісти отримають можливість безкоштовно навчатись на одній з 4-х спеціальностей – «Журналіст/телеведучий», «Телеоператор», «Режисер монтажу» та «Продюсер».

Вимоги:

До участі запрошуються спеціалісти віком 18-35 років з Донецької та Луганської областей, які мають досвід роботи у медіа та прагнуть підвищити власний освітній рівень чи опанувати нову професію. Наявність профільної освіти не є обов’язковою.

Документи:

Кандидати мають надіслати CV, список публікацій та відеоробіт (за наявності) і мотиваційний лист на електронну адресу: somedia.com.ua@gmail.com з темою листа «Стипендія_SOM_Ім`я_Прізвище».

Дедлайн 1 грудня.

Контакти:

E-mail: somedia.com.ua@gmail.com.

Сконтактуватись з SOM. School of Media можна, заповнивши онлайн-форму.

Детальніше про SOM. School of Media читайте на офіційному сайті та на Facebook сторінці.

Джерело: SOM. School Of Media