Стажування в офісі турфірми TravelBird в Амстердамі

TravelBird Internship in Amsterdam

Дедлайн: 31 травня 2016

Грант: 3000 €

Коли: діє до 2016

Де: Амстердам, Нідерланди

ОПИС

Туристична компанія TravelBird пропонує студентам як ВНЗ Нідерландів, так і інших країн пройти стажування в офісі компанії, який знаходиться в Амстердамі. Компанія заснувала стипендію для того, щоб талановиті студенти змогли попрацювати в офісі компанії. Стажування триває від 3 до 6 місяців.

Стажери отримають не тільки безцінний досвід роботи і знання, а й:

  • стипендію розміром в 3000 €;
  • корисні ланчі та кава;
  • щомісячні виплати розміром в 350 €;
  • особистий комп’ютер Macbook Pro.

ВИМОГИ ДО КАНДИДАТІВ

У стажуванні можуть брати участь студенти будь-яких ВНЗ будь-якої країни, всіх національностей, які старше 18 років.

Для участі у стажуванні кандидатам необхідно відповісти лише на одне питання:

«Яка ваша незабутня подорож?»

Кандидати можуть відповісти на це питання будь-якими способами: це може бути короткий відеоролик GoPro, або Youtube; есе (не менше 1000 слів); можна використовувати графіку, малюнки, фотографії, картинки, звук. Відповісти на питання слід творчо.

Відповідь на питання необхідно відправити на scholarship@travelbird.com також необхідно відправити документ, що підтверджує що кандидат зарахований (навчається) в університеті в 2015-2016 навчальному році, до 31 травня 2017. Відповідати на поставлене запитання можна на таких мовах: англійська, німецька, голландська, датська, французька, шведська, фінська і норвезька. 15 липня буде оголошено переможця.

Також кандидат повинен переконатися що його університет бере участь в цій стипендіальній програмі. Для цього кандидату необхідно відвідати офіційний вебсайт і переглянути чи є його університет в списку зареєстрованих університетів, якщо немає, то кандидату слід попросити представників університету зв’язатися з компанією по мейлу scholarship@travelbird.com для реєстрації в програмі.

Детальніше про стажування на сайті організаторів.

КОНТАКТИ

scholarship@travelbird.com

Джерело: http://travelbird.co.uk/scholarship