Стажування в США за програмою Рейгана-Фаселла

National Endowment for Democracy

Дедлайн: 18 травня 2016Грант: Повне фінансування

Коли: 2 п’ятимісячні стажування в рік

Де: Вашингтон, США

ОПИС

Програма стажувань Рейгана-Фаселла є міжнародною програмою обміну, яка надає можливість активістам, вченим і журналістам з усього світу поглибити своє розуміння громадянських прав і демократії, провівши п’ять місяців в Національному фонді підтримки демократії (NED) у Вашингтоні.

Стипендіати програми можуть проходити стажування повний робочий день, проводити дослідження, готувати публікації. Це відмінна можливість дял всіх учасників вивчити досвід співробітників Фонду, а також встановити професійні взаємини з громадськими активістами з інших країн.

Всім учасникам програми надається щомісячна стипендія, медична страховка та компенсація витрат на авіаквитки в обидва кінці. Щороку Фонд приймає від 16 до 20 стажерів.

ТЕРМІНИ СТАЖУВАНЬ

Осіння сесія: 1 жовтень – 28 лютий

Весняна сесія 1 березня – 31 липень

Програма стажувань Рейгана-Фаселла надає стипендію громадським активістам, вченим і журналістам з усіх країн.

ВИМОГИ ДО КАНДИДАТІВ

Щоб подати заяву на стажування, необхідний достатній досвід роботи цивільним активістом чи журналістом і практичне знання англійської мови. Для дослідників обов’язкова наявність кандидатського ступеня. Щоб подати заявку на участь, необхідно заповнити форму на сайті, до якої потрібно буде прикріпити резюме, біографію, план дослідження і кілька рекомендаційних листів. Перевага буде надаватися кандидатам з країн з тільки зароджується демократією.

КОНТАКТИ

1 025 F Street NW, Suite 800

Washington, DC 20004

+1 202 378-9700

fellowships@ned.org

http://www.ned.org

Джерело: National Endowment for Democracy