Тендер на проведення опитування суддів

Проект USAID«Справедливе правосуддя» оголошує тендер на проведення опитування суддів щодо реформування судової системи України, відновлення довіри громадян України до судової влади, виконання законів України «Про відновлення довіри до судової влади», «Про очищення влади» та «Про забезпечення права на справедливий суд».

Згадане опитування суддів є одним з багатьох інструментів, які мають сприяти виконанню завдань Проекту USAID «Справедливе правосуддя». Проект має намір використовувати результати опитування для розробки експертних рекомендацій щодо необхідних змін до відповідних законів України та підзаконних актів, в проектах громадського моніторингу судової влади та процесів люстрації.

Проект планує проведення опитування в період з 21 грудня 2015 року до 21 березня 2016 року. Для проведення опитування Проект планує залучити професійну соціологічну компанію або організацію через відкритий тендер.

Зацікавлені компанії чи організації мають надіслати свої пропозиції для участі в тендері на адресу Проекту USAID«Справедливе правосуддя» не пізніше 17:00, 9 грудня 2015 року. Докладний опис цього тендеру, вимог до заявників, інструкцій щодо підготовки та подання пропозицій, форми необхідних документів, запит на подання пропозицій, обсяг робіт та додатки наведено на сайті Проекту USAID«Справедливе правосуддя» за посиланням.