У Міжнародний день волонтера українські ОГС об’єднаються задля впровадження цілей сталого розвитку

5 грудня 2015 року Представництво ООН в Україні, Волонтери ООН та Ресурсний центр ГУРТ запрошують лідерів ОГС відзначити Міжнародний день волонтера разом. Цього дня в 11 містах України синхронно відбудуться національні консультації «Як інститути громадянського суспільства України можуть підтримати впровадження Цілей сталого розвитку?».
Захід має на меті підвищити обізнаність лідерів ОГС про Цілі сталого розвитку, а також донести думку громадськості щодо процесу націоналізації Цілей сталого розвитку до ООН та уряду України.

Під час консультацій представники місцевих організацій громадянського суспільства та соціально активні громадяни зберуться разом і обговорять роль громадянського суспільства, волонтерів та активістів у націоналізації, реалізації та моніторингу Цілей сталого розвитку.

До Цілей сталого розвитку ООН відносить 17 кроків, серед них: ліквідація бідності та голоду; хороше здоров’я та благополуччя; гендерна рівність; чиста вода і санітарія; дешева та чиста енергія; достойна робота й економічне зростання; індустріалізація, інновації та інфраструктура; зменшення нерівності; сталі міста та громади; відповідальне споживання та виробництво; боротьба зі зміною клімату; збереження морських екосистем; мир, правосуддя та сильні інституції; партнерство з метою сталого розвитку.

Міжнародний день волонтерів світова громадськість відзначає щороку 5 грудня. Рішення про це свято Генеральна Асамблея ООН прийняла у 1985 році. Волонтери – це люди, які вкладають свій вільний час на благо суспільства. ООН постійно закликає держави вживати заходів з метою підвищення обізнаності громадян про важливість внеску волонтерів і тим самим спонукати ще більше людей у всіх сферах діяльності пропонувати свої послуги як волонтерів на батьківщині й за кордоном.

Контакти