ВАССР планує до кінця року на платформі дистанційного навчання порталу Knowledge Portal підготувати 2000 представників місцевого самоврядування

Knowledge Portal – портал управління знаннями – це інструмент для посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування сільських територій.

У минулому році ресурс показав себе як продукт високої якості. Навчання на дистанційних курсах пройшли понад 900 представників органів місцевого самоврядування, з них успішно пройшли курс та були нагороджені сертифікатами майже 100 учасників. Протягом 2015 року було проведено 4 дистанційних курси за темами: Управління конкурентоспроможностю територій, комунікаційні стратегії для розвитку сільських громад, 10 кроків підготовки успішного проекту, соціально-економічний розвиток сільських територій.

Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад і в 2016 році планує  продовжити навчання на дистанційній платформі порталу Knowledge Portal, щоб підготувати вдвічі більше, понад 2000 представників місцевого самоврядування. Тому заплановано збільшення кількості курсів до 10-ти  по темах, актуальних на сьогодні для сільських та селищних громад. Запроваджується новий сервіс «Питання-Відповідь», для надання кваліфікованої юридичної допомоги з фахових питань.

Портал з управління знаннями «KNOWLEDGE PORTAL» – створено при Всеукраїнській асоціації сільських та селищних рад за підтримки спільного Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду – ІІІ».

Результаты КП KP2