Запрошення до участі у Конкурсі

Організація громади «Віра в майбутнє» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Енергозберігаючі заходи (заміна вікон) у Вікнянському НВК, Тлумацького району, Івано-Франківської області»

Місцезнаходження об’єкта: с. Вікняни, вул. М. Підгірянки 61, Тлумацький район, Івано-Франківська область.

Перелік основних видів передбачених робіт:демонтаж та встановлення вікон у кількості 54 штуки, облаштування відливів та відкосів.

Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: с. Вікняни, вул. М. Підгірянки 61, Тлумацький район, Івано-Франківська область. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше, ніж 11 година 21 серпня 2015 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефонами: 0972171600,0509772040