Запрошення до участі у Конкурсі

ОСЄЖКББ «Наш дім» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цим оголошенням запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Капітальний ремонт фасаду житлового будинку з використанням енергозберігаючих технологій по вул. Гвардійській, 14», м. Чугуєв, Харківська область.

Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності та можуть оглянути об’єкт та отримати необхідну інформацію з 10.00 до 17.00 годин.

1. Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: вул. Гвардійськa, 14, м. Чугуєв, Харківська область.. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 17.00 год., 17.08.2015., після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

1. Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефонами: 096-91-33-668; (05746) 4-10-48. Голова правління ОСЄЖКББ – Ямшанов Іван Олександрович