Запрошення до участі у конкурсі

Організація громади «Мрія» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цим оголошенням запрошують підрядників з доброю репутацією, які мають сертифікованих виконробів та, за наявності, ліцензії на виконання відповідних будівельних робіт (що тендерним комітетом буде вважатись, як перевага) надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Енергозберігаючі заходи в школі с. Женишківці. Ремонт системи опалення», вул. Леніна, 10, с. Женишківці, Віньковецького району Хмельницької області: заміна теплотраси (25 м.),  системи опалення – на поліпропіленові труби, 43 радіаторів, розподільчої балки, 3 циркуляційних насосів, ізоляція трубопроводів в корпусі школи.

Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

Тендерну документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: Хмельницька область, Віньковецький район, с. Женишківці, вул. Леніна, 10, Женишковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 11.00 29 квітня 2016 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефоном: 097-7002290 Пиріжок Ілона Вікторівна.

Оголошення на сайті Місцевий розвиток орієнтований на громаду