Запрошення до участі у конкурсі

Сільськогосподарський обслуговуючий кооператив (СОК) «РАДОДАР» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цим оголошенням запрошують підрядників з доброю репутацією, які мають сертифікованих виконробів та, за наявності, ліцензії на виконання відповідних будівельних робіт (що тендерним комітетом буде вважатись, як перевага) надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Економічний розвиток СОКу «РАДОДАР» с. Радісне. Придбання обладнання для збору молока», вул. Центральна, с. Радісне, Красилівського району Хмельницької області: будівництво молокоприймального пункту (тимчасова споруда площею 30 м2) із сандвіч панелей, улаштування в ньому водомережі та водовідведення.

Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

Тендерну документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: Хмельницька область, Красилівський район, с. Радісне, вул. Центральна, 67А, техніко-інформаційний центр СОК «РАДОДАР», що знаходиться в сільському клубі. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 16:00 29 квітня 2016 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефоном: 067-8746403 Болюх Галина Леонідівна.

Оголошення на сайті Місцевий розвиток орієнтований на громаду