Запрошення до участі у конкурсі c.Васловівці (Чернівецька область)

Організація громади “Васловівчанка” та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»), запрошують підрядників з доброю репутацією, які мають сертифікованих виконробів та за наявності ліцензіїна виконання відповідних будівельних робіт (що тендерним комітетом буде вважатись, як перевага) надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту – Інноваційні енергоефективні заходи  в амбулаторії с. Васловівці. Комплексна термомодернізація будівлі.

Основні роботи:

  • Частковий монтаж крокв’яної системи  та покриття даху (242 м2);
  • Заміна вікон на металопластикові (44,1 м2);
  • Заміна дверей (2,46 м2);
  • Утеплення фасаду (285 м2);
  • Утеплення горища (144 м2).

Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: с.Васловівці, вул.Головна, 52, Заставнівського району, Чернівецької області .

Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 10 год. 00 хв., 12.05.2016 року. Засідання тендерної комісії відбудеться за вищевказаною адресою  о 10 год. 00 хв., 12.05.2016 року.

Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефонами: моб.тел. (050) 847 18 52, Голова ГО «Васловівчанка» Тарновецький Ярослав

Джерело: МІСЦЕВИЙ РОЗВИТОК ОРІЄНТОВАНИЙ НА ГРОМАДУ