Запрошення до участі у конкурсі c.Васловівці (Чернівецька область)

Організація громади “Васловівчанка” та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»), запрошують підрядників з доброю репутацією, які мають сертифікованих виконробів та за наявності ліцензіїна виконання відповідних будівельних робіт (що тендерним комітетом буде вважатись, як перевага) надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту – Інноваційні енергоефективні заходи  в амбулаторії с. Васловівці. Комплексна термомодернізація будівлі.

Основні роботи:

Частковий монтаж крокв’яної системи  та покриття даху (242 м2), заміна вікон на металопластикові (44,1 м2), заміна дверей (2,46 м2), утеплення фасаду (285 м2) та утеплення горища (144 м2).

Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: с.Васловівці, вул.Головна, 52, Заставнівського району, Чернівецької області .

Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 10 год. 00 хв., 12.05.2016 року. Засідання тендерної комісії відбудеться за вищевказаною адресою  о 10 год. 00 хв., 12.05.2016 року.

Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефонами: 

моб.тел. (050) 847 18 52, Голова ГО «Васловівчанка» Тарновецький Ярослав

Джерело: Місцевий розвиток орієнтований на громаду