Запрошення до участі у Конкурсі. (Черкаська область)

Організація громади «Потаська Стежина» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цим оголошенням запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Інноваційні енергоефективні заходи в школі с. Поташ. Капітальний ремонт системи опалення зі встановленням піролізного котла.»

Повна адреса місцезнаходження об’єкта: с. Поташ Маньківський район Черкаська область.

Перелік основних видів передбачених робіт: – встановлення системи опалення, піролізного котла 80кВт та допоміжного обладнання; встановлення 31 радіатора, прокладання теплових мереж.

Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: с. Поташ Маньківський район Черкаська область.

Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 17.00, 28.04.2016, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру об 11.00 29.04.2016. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефоном та ел.поштою: 0962090188, 0976384311 potash_selrada@ukr.net.

Оголошення на сайті Місцевий розвиток орієнтований на громаду