Запрошення до участі у конкурсі (Донецька область)

Організація громади «Теплі долоні» Костянтинопільської сільської ради Великоновосілківського району Донецької області та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання у межах Мікропроекту «Енергозберігаючі заходи в дошкільному навчальному закладі с. Костянтинопіль Великоновосілківського району Донецької області. Капітальний ремонт будівлі», за адресою: Донецька область, Великоновосілківський р-н, с. Костянтинопіль, вул. Мічуріна, 65а таких видів робіт:

Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: Великоновосілківський район, с. Костянтинопіль, вул. Мічуріна, 24.  Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 10-00 година, 11.05.2016, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефонами:  (06243) 93-1-10, 93-1-22, (050) 933-29-97.

Перелік робіт:

  • Утеплення цоколя плитами із пінополістирола товщиною 50 мм з опорядженням декоративним розчином за технологією “CEREZIT” – 41 м2  Утеплення фасадів мінеральними плитами товщиною 100 мм з опорядженням декоративним розчином за технологією “CEREZIT” – 344 м2.
  • Утеплення віконних та дверних укосів мінеральними плитами товщиною 20 мм з опорядженням декоративним розчином за технологією “CEREZIT” – 42,2 м 2
  • Установлення віконних зливів 113 м.
  • Стіни гладкі (цоколь вище рівня землі).

Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

Джерело: МІСЦЕВИЙ РОЗВИТОК ОРІЄНТОВАНИЙ НА ГРОМАДУ