Запрошення до участі у Конкурсі (Львівська область)

Організація громади «Центр громадських ініціатив Ясенова» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток орієнтований на громаду – III) цим оголошенням запрошують кваліфікованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах «Енергоефективні заходи в садочку с.Лукаші. Реконструкція покрівлі та утеплення фасаду», с.Лукаші, Бродівського району, Львівської області:заміна покрівлі, утеплення фасаду та облаштування відмостки.

Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: 80654, с.Лукаші, Бродівського району, Львівської області, ДНЗ с.Лукаші. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж о 14 годині 19 травня 2016 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою зазначеною вище або за телефоном 0975805659 Польова Надія (lukashi_dnz@ukr.net).

Джерело: МІСЦЕВИЙ РОЗВИТОК ОРІЄНТОВАНИЙ НА ГРОМАДУ