Запрошення до участі у Конкурсі (Львівська область)

ОСББ «Дивоцвіт» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують кваліфікованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання робіт в межах Мікропроекту «Капітальний ремонт даху багатоквартирного будинку за адресою вул.М.Кривоноса, 5 в м.Золочів» (Львівська область, Золочівський р-н). Загальнобудівельні роботи: встановлення армопоясу по периметру даху; встановлення дерев’яних конструкцій даху; улаштування металочерепиці; навішування водостічних труб тощо.

Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

Тендерну документацію безкоштовно можна отримати за адресою: Львівська обл., м.Золочів, вул.М.Кривоноса, 5, ОСББ «Дивоцвіт». Пропозиції повинні залишитись чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 15:00 год. 16 травня 2016 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою: 80700, Львівська обл., м.Золочів, вул.М.Кривоноса, 5або за телефоном 096 15 99 294 – Вікторія Демків (demkvvictorija@gmail.com).

 Джерело: МІСЦЕВИЙ РОЗВИТОК ОРІЄНТОВАНИЙ НА ГРОМАДУ