Запрошення до участі у Конкурсі. Одеська область

Орган самоорганізації населення «Паламіда» та Програма розвитку ООН («Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цим оголошенням запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Інноваційні енергоефективні заходи в школі с. Ульяновка.

Капітальний ремонт системи опалення зі встановленням модульної котельні» по об’єкту, що знаходиться за адресою: Одеська область, Миколаївський район, с. Ульяновка, вул. Петренко, 1. Перелік основних видів передбачених робіт: модернізація джерела системи опалення шляхом встановлення блочно-модульної топкової з котлами на альтернативному паливі. Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: Одеська область, Миколаївський район, с. Ульяновка, вул. Петренко, 1. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шести десяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж о 14:00 год. 29.04.2016 р., після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефоном: 096-840-93-69

Оголошення на сайті програми розвитку ООН («Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»)