Запрошення до участі у Конкурсі. Одеська область

Орган самоорганізації населення «Єдність» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цим оголошенням запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання робіт у межах Мікропроекту «Енергозберігаючі заходи в Піщанській ЗОШ І-ІІІ ст. (заміна вікон) в с. Піщана, Балтського району Одеської області», розташований за адресою: вул. Капітана Стефанчука, 1, с. Піщана Балтського району, Одеської області заміна вікон на металопластикові (38 шт.). Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: вул. Капітана Стефанчука, 1, с. Піщана, Балтського району, Одеської області. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж в 12:00 годин, 28.04.2016 р., після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефонами: 068-539-6968 або 095-944-8842.

Оголошення на сайті програми розвитку ООН («Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»)