Запрошення до участі у Конкурсі. Одеська область

Орган самоорганізації населення «Авангард» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цим оголошенням запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання робіт по заміні вікон на металопластикові у межах Мікропроекту «Капітальний ремонт будівлі Антонюківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» (заміна дерев’яних віконних блоків) с. Антонюки. Енергозберігаючі заходи». Що розташований за адресою: вул. Шкільна, 7, с. Антонюки, Миколаївського району, Одеської області. Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: вул. Шкільна, 7,
с. Антонюки, Миколаївського району, Одеської області. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж вказати в 10:00, 29 квітня 2016 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефонами: 067-198-0731.

Оголошення на сайті  програми розвитку ООН («Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»)