Запрошення до участі у Конкурсі. Одеська область.

Громадська організація «Вікторія-2013» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цим оголошенням запрошують підрядників з доброю репутацією, які мають сертифікованих виконробів та, за наявності, ліцензії на виконання відповідних будівельних робіт (що тендерним комітетом буде вважатись, як перевага) надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Енергозберігаючі заходи по поточному ремонту Петрівської ЗОШ І – ІІІ ст. (заміна вікон) с. Петрівка, Комінтернівського району, Одеської області» по об’єкту, за адресою вул. Центральна, 15, с. Петрівка Комінтернівського району Одеської області. Перелік основних видів передбачених робіт: заміна дерев’яних віконних блоків на металопластикові. Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: вул. Центральна, 15, с. Петрівка Комінтернівського району Одеської області. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з
дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному
вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж о 10:00 год. 14.07.2015 р., після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефоном: 067-581-31-38.