Запрошення до участі у конкурсі (повторно). Черкаська область

Організація громади «Кутівський Тікич» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цим оголошенням запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання наступних видів робіт у межах Мікропроекту: «Покращення ФАПу в с. Кути. Капітальний ремонт будівлі»

Повна адреса місцезнаходження об’єкта – с. Кути, Маньківський район, Черкаська область.

Перелік основних видів передбачених робіт: Заміна  дверей на енергозберігаючі, влаштування сучасної системи опалення, встановлення твердопаливного котла, встановлення радіаторів, встановлення водостічної системи, заміна системи електропостачання, встановлення підвісної стелі, штукатурення приміщень.

Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

Тендерну документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: с. Кути  Маньківський район Черкаська область.

Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 17.00, 27.04.2016, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру об 11.00, 28.04.2016.Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище, за телефонами: 0970258795, 0966231578.

Джерело: МІСЦЕВИЙ РОЗВИТОК ОРІЄНТОВАНИЙ НА ГРОМАДУ