Запрошення до участі у Конкурсі (повторно)

1. Громадська організація «Форум розвитку Павлопільської територіальної громади «Надія» та програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток орієнтований на громаду – ІII») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання у межах мікропроекту «Енергозберігаючі заходи в Павлопільській ЗОШ І-ІІІ ступенів, розташованій за адресою: вул.Українська,29 с. Павлопілля Нікопольського району Дніпропетровської області. Капітальний ремонт по частковій заміні віконних заповнень»  таких видів робіт: заміна 53 віконних блоків на металопластикові.

Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно – будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності, а саме: заміна віконних блоків на металопластикові.

2. Зацікавлені підрядники можуть безкоштовно отримати тендерну документацію за такою адресою: 53250, вул. Українська, буд. 29, с. Павлопілля, Нікопольський район, Дніпропетровська область, в приміщенні  Павлопільської загальноосвітньої школи.

Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше 10.00 години 11 серпня 2015 року, після чого об                11.00 годині 11 серпня 2015 року відбудеться розкриття тендерних пропозицій за вищевказаною адресою у присутності наявних учасників тендеру за представленням документа посвідчення особи чи за довіреністю. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

 3. Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою,  зазначеною вище, або за телефонами: (066) 724-45-97 або (067) 747 -95-68.