Запрошення до участі у Конкурсі (Сумська область)

Громадська організація «Ворскла» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ») цією об’явою запрошують підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції (Сумська область) для виконання робіт в межах мікропроекту «Реконструкція водогону смт. Кириківка» на реконструкцію  водогону загальною протяжністю 1372 м. п. Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

Тендерну документацію можна безкоштовно отримати за адресою: Сумська обл. Великописарівський район, смт. Кириківка, вул.Леніна, 12. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 150 (ста п’ятдесяти днів) з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути доставлені в запечатаному вигляді за вищенаведеною адресою до 10.00 год. за київським часом  31 травня 2016 року,  після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не при­ймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені Підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефоном 0664091544 –Кузьменко Петро Іванович, голова ГО «Ворскла», 0666866456 –Мєдвєдєва Таїсія Сергіївна, контактна особа Проекту  в районі та 050 594 08 70 – Ставицький Анатолій Андрійович, Кириківський селищний голова .

Джерело: МІСЦЕВИЙ РОЗВИТОК ОРІЄНТОВАНИЙ НА ГРОМАДУ