Запрошення до участі у Конкурсі (в черговий раз повторне)

Громадська організація «Вікторія-2015» (с. Білоріцьке, Веселівський р-н) та Програма розвитку ООН (Проект ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують підрядників з доброю репутацією, які мають сертифікованих виконробів ТА/АБО, за наявності, ліцензії на виконання відповідних будівельних робіт (що тендерним комітетом буде вважатись, як перевага) надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Інноваційні енергоефективні заходи в с. Білоріцьке.

Капітальний ремонт водопроводу з  установкою «частотного перетворювача»:

  • Розбирання асфальтобетонних покриттів / Земляні роботи машинні (розробка ґрунту в траншеях);
  • Земляні роботи ручні (розробка ґрунту в траншеях);
  • Прокладка п/е водопроводу та випробування;
  • Земляні роботи машинні (засипка ґрунту);
  • Демонтаж / Монтаж насоса;
  • Монтаж труб обсадних;
  • Монтаж приладів на технологічному трубопроводі.

Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності та у подібних програмах.

Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: Запорізька обл., Веселівський р-н, с. Білоріцьке, Запорізька обл., Веселівський р-н, с. Білоріцьке, вул. Котовського, буд. 31.

Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж до 09-00 години 13.05.2016, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, вказаною вище або за телефоном: (06136) 7-51-16.

 Джерело: МІСЦЕВИЙ РОЗВИТОК ОРІЄНТОВАНИЙ НА ГРОМАДУ