Запрошення до участі у Конкурсі (Волинська область)

Організація громади «Пролісок Нова Руда» с.Нова Руда Маневицький район Волинська область та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цим оголошенням запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Капітальний ремонт ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Нова Руда Маневицького району Волинської області (Енергозберігаючі заходи)»: демонтаж дерев’яних вікон та вхідних дверей, встановлення металопластикових вікон та дверей, ремонт штукатурки прямолінійних укосів і їх фарбування.

Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

Тендерну документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: Волинська область Маневицький район село Нова Руда вулиця Центральна, 21. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищевказаною адресою не пізніше 11-00 години 6.05.2016 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені учасники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефонами: 0674279061 – Дарчук Марія Миколаївна, голова ГО «Пролісок»,  0673324111- Дарчук Микола Михайлович, Новорудський сільський голова.

Джерело: МІСЦЕВИЙ РОЗВИТОК ОРІЄНТОВАНИЙ НА ГРОМАДУ