Запрошення до участі у Конкурсі (Херсонська область)

Організація громади «Надія Нововоронцовщини»  та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Енергозберігаючі заходи в школі смт. Нововоронцовка. Капітальний ремонт із заміни вікон» по вулиці Бериславській, 35 в смт.Нововоронцовка, Херсонської області встановлення 30 шт металопластикових вікон у комплекті з підвіконниками і зливами, капітальний ремонт внутрішніх та зовнішніх відкосів із здійсненням теплоізоляції.  Підрядники повинні мати досвід проведення монтажно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: Херсонська область Нововоронцовський район, смт.Нововоронцовка, Нововоронцовська селищна  рада, вул.Суворова,4 Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 12:00, 28.04.2016 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефонами:  (05533) 2-17-36, (+380 988566911)

Оголошення на сайті: МІСЦЕВИЙ РОЗВИТОК ОРІЄНТОВАНИЙ НА ГРОМАДУ