Запрошення до участі у Конкурсі (Житомирська область)

Запрошення до участі у Конкурсі м. Новоград-Волинський Житомирської області

НВМА ОСББ «Вікторія» та  Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цим оголошенням запрошують підрядників з доброю репутацією, які мають сертифікованих виконробів та, за наявності, ліцензії на виконання відповідних будівельних робіт (що тендерним комітетом буде вважатись, як перевага) надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах мікропроекту «Капітальний ремонт (утеплення) фасаду багатоквартирного будинку № 55 по вул. Шевченка в м. Новоград-Волинський Житомирської області», а саме: утеплення багатоквартирного будинку.

Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: Житомирська область, м. Новоград-Волинській, вул. Пушкіна 8-а,  з 8.00 до 17.00 год.

Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) робочих днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 10:00 год. 26.04.2016 р., після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою зазначеною вище або за телефоном: (067)-293 93 88 – голова ОСББ  «Вікторія» – Лавренчук Катерина Дмитрівна.

Джерело: МІСЦЕВИЙ РОЗВИТОК ОРІЄНТОВАНИЙ НА ГРОМАДУ