Запрошення до участі у Конкурсі (Житомирська область)

Громадська організація «Вербівчанка» села Любимівка Андрушівського району Житомирської області та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цим оголошенням запрошують підрядників з доброю репутацією, які мають сертифікованих виконробів та, за наявності, ліцензії на виконання відповідних будівельних робіт (що тендерним комітетом буде вважатись, як перевага) надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Покращення надання медичних послуг у ФАПі с. Любимівка, Андрушівського району, Житомирської області. Капітальний ремонт з утепленням фасаду, горища, та внутрішнім опорядженням», в селі Любимівка Андрушівського району Житомирської області, а саме: укріплення фундаменту та стін, їх утеплення і надання їм належного вигляду, заміна дерев’яної підлоги та дверей (внутрішніх та зовнішніх), будівництво відмостки,  установлення труби димаря більшого діаметру, заміна покрівлі прибудовку ФАПу, утеплення горища, встановлення твердопаливного котла Stropyva s20 універсальний та насосу циркуляційного.

Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: Житомирська область, Андрушівський район, село Любимівка, Любимівський ФП. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 10:00 год. 11.05.2016 р., після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою зазначеною вище або за телефоном: (050) 732-18-20 – Любимівський сільський голова Ящук Володимир Васильович

Джерело: МІСЦЕВИЙ РОЗВИТОК ОРІЄНТОВАНИЙ НА ГРОМАДУ