Запрошення до участі у Конкурсі (Житомирська область)

Громадська організація «Крок у майбутнє  с. Липно Любарського району» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цим оголошенням запрошують підрядників з доброю репутацією, які мають сертифікованих виконробів та, за наявності, ліцензії на виконання відповідних будівельних робіт (що тендерним комітетом буде вважатись, як перевага) надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Енергозберігаючі заходи в селі Липно, шляхом реконструкції мережі вуличного освітлення з встановленням енергозберігаючих ламп», в селі Липно Любарського району Житомирської області, а саме: придбання та встановлення Установлення свiтильникiв з світодіодними лампами 30Вт Е27 220Вт.

Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: Житомирська область, Любарський  район, село Липно, Липненська сільська рада. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 10:00 год. 16.05.2016р., після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою зазначеною вище або за телефоном: (098)-449-27-63 – голова громадської організації «Крок у майбутнє»  Лаврук Надія Миколаївна.

Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

Джерело: МІСЦЕВИЙ РОЗВИТОК ОРІЄНТОВАНИЙ НА ГРОМАДУ