Запрошення до участі у Конкурсі (Житомирська область)

Громадська організація “Яроповицька” села Яроповичі Андрушівського району та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цим оголошенням запрошують підрядників з доброю репутацією, які мають сертифікованих виконробів та, за наявності, ліцензії на виконання відповідних будівельних робіт (що тендерним комітетом буде вважатись, як перевага) надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Покращення надання медичних послуг у амбулаторії загальної практики сімейної медицини села Яроповичі Андрушівського району Житомирської області. (Капітальний ремонт по заміні вікон та дверей на металопластикові та придбання медичного обладнання)», в селі Яроповичі Андрушівського району Житомирської області, а саме: встановлення насосу циркуляційного 25/6, баку запасу води 500л, насосу ручного БКФ-4, прокладання трубопроводiв опалення зi сталевих електрозварних труб, установлення опалювальних радiаторiв сталевих.

Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: Житомирська область, Андрушівський район, село Яроповичі, амбулаторія загальної практики сімейної медицини села Яроповичі. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 10:00 год. 23.05.2016р., після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою зазначеною вище або за телефоном: (068)-546-83-88 – голова громадської організації «Яроповицька»  Коляда Ірина Михайлівна.

Джерело: МІСЦЕВИЙ РОЗВИТОК ОРІЄНТОВАНИЙ НА ГРОМАДУ