Запрошення до участі у Конкурсі (Житомирська область)

Громадська організація «Зарічани» с.Зарічка Лугинського району Житомирської області та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цим оголошенням запрошують підрядників з доброю репутацією, які мають сертифікованих виконробів та, за наявності, ліцензії на виконання відповідних будівельних робіт (що тендерним комітетом буде вважатись, як перевага) надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Реконструкція вуличного освітлення з використанням інноваційних енергоефективних заходів ВДЕ (енергія сонця) села Зарічка, Лугинського району, Житомирської області», в с. Зарічка Жеревецької сільської ради Лугинського району, а саме: встановлення автономної системи освітлення, яка не потребує використання традиційного підключення до електромережі. Для живлення світильників із світлодіодними лампами проектом передбачено влаштування на опорах блоку, який складається із сонячної панелі, контролерів та акумуляторів. Зовнішнє освітлення локальних територій передбачено світильниками типу LED  із світлодіодними лампами потужністю 30 Вт., які встановлюються на опорах (13 шт.). Управління освітленням буде здійснюватися автоматично за допомогою контролера.
Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: Житомирська область, Лугинський район, село Жеревці, Жеревецька сільська рада. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 11:00 год. 04.05.2016р., після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою зазначеною вище або за телефоном: (067)-183-73-19 – Жеревецький сільський голова Білюк Сергій Леонідович.

Оголошення на сайті Місцевий розвиток орієнтований на громаду