Запрошення до участі в конкурсі. Закарпатська область

Запрошення до участі у Конкурсі Організація громади «Зелена папороть» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброюрепутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах мікропроекту: «Інноваційні енергозберігаючі заходи в дитсадку с.Золотарьово.

Капітальний ремонт даху із утепленням горища, встановлення геліоколектора для системи гарячого водопостачання», село Золотарьово, вул. Центральна 43, Хустський район, Закарпатська області: – утеплення перекриттiв, покриттiв мінеральною ватою; – улаштування покриття з металочерепиці; – установлення сонячного колектору; – установлення самозливної станції для сонячної системи. Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: село Золотарьово, вул. Центральна 43, Хустський район, Закарпатська області, 90441 (приміщення дитсадка). Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж о 10.00год, 3.06.2016 р., після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру.

Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими. 3. Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефонами: +380973148163, +380673108661.

Джерело: МІСЦЕВИЙ РОВИТОК ОРІЄНТОВАНИЙ НА ГРОМАДУ