Запрошення до участі в тендері ( Київська область)

Організація громади «Плавок» с.Пугачівка, Рокитнянського р-ну, Київської обл. та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання робіт у межах Мікропроекту «Покращення медичних послуг в с.Пугачівка. Капітальний ремонт ФАПу».  Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: 09630, Київська область Рокитнянський район село Бирюки вул.Леніна № 17. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж о 10 годині 29 квітня 2016 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище, або за телефоном, 0966138834 – Андрійченко В.П.

Оголошення на сайті програми розвитку ООН («Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»)