Запрошення до участі у Конкурсі. Одеська область

Організація громади  ОСН «ВОГНИК» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цим оголошенням запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Енергозбереження. Капітальний ремонт вуличного освітлення в селі Нова Некрасівка» за адресою: Одеська  область, Ізмаїльський р-н, с. Нова Некрасівка, вулиця Чапаєва, 24, 68661. Роботи передбачають капітальний ремонт мережі вуличного освітлення з зміною  самонесучого ізольованого кабелю та  світодіодних ламп. Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

Тендерну документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: Одеська  обл., Ізмаїльський р-н, с. Нова Некрасівка, вулиця Чапаєва,24, каб. № 2. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 13:00, 03.05.2016 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою: Одеська  обл., Ізмаїльський р-н, с. Нова Некрасівка, вулиця Чапаєва, 24, або за телефонами: 04841-47-3-31, 0671174792

Оголошення на сайті Місцевий розвиток орієнтований на громаду