Запрошення до участі у Конкурсі (Житомирська область)

Громадська організація «Відродженння Великодивлинського краю» села Великий Дивлин Житомирської області та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цим оголошенням запрошують підрядників з доброю репутацією, які мають сертифікованих виконробів та, за наявності, ліцензії на виконання відповідних будівельних робіт (що тендерним комітетом буде вважатись, як перевага) надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Енергозберігаючі  заходи Великодивлинського НВК. Капітальний ремонт Великодивлинського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ» в селі Великий Дивлин Лугинського району», а саме: влаштування нової утепленої покрівлі, заміна вікон та дверей з влаштуванням відкосів і відливів в частині будинку школи (крило початкових класів та дитячого садочку), який, не маючи другого поверху, зверху промерзає і дуже холодний.

Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: Житомирська область, Лугинський район, село Великий Дивлин, Великодивлинський НВК. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 10:00 год. 05.05.2016р., після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою зазначеною вище або за телефоном: (097)-309-50-56 – голова громадської організації «Відродженння Великодивлинського краю» Мосійчук Олександр Миколайович.

Оголошення на сайті: МІСЦЕВИЙ РОЗВИТОК ОРІЄНТОВАНИЙ НА ГРОМАДУ