Запрошення до участі у конкурсі (Донецька область)

Організація громади «Промінь» Старомлинівської сільської ради Великоновосілківського району Донецької області та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» ІІІ фаза) цим оголошенням запрошують підрядників із доброю репутацією, які мають сертифікованих виконробів, та, за наявності, ліцензії на виконання відповідних будівельних робіт (що тендерним комітетом буде вважатись, як перевага) надати запечатані цінові пропозиції для виконання у межах Мікропроекту «Енергозберігаючі заходи. Капітальний ремонт вікон та дверей будівлі дитячого дошкільного навчального закладу с. Старомлинівка Великоновосілківського району Донецької області, пл. Перемоги, буд.4», таких видів робіт: заміна вікон (117,59 м2)  та дверей (129,37 м2) на металопластикові; заміна підвіконня (58,66 м) на пластикові, заміна зовнішніх відливів (59,24 м); ремонт відкосів. Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

Тендерну документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: Великоновосілківський район, с. Старомлинівка, вул. Центральна (Леніна), 97.  Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 12-00 година, 11.05.2016, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефонами:  (06243) 99-2-68, 99-2-52, (099) 940-15-45.

 Джерело: МІСЦЕВИЙ РОЗВИТОК ОРІЄНТОВАНИЙ НА ГРОМАДУ