Запрошення до участі у конкурсі в Полтавській області (повторно)

Організація громади «Зоряне світло» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цим оголошенням запрошують підрядників з доброю репутацією, які мають сертифікованих виконробів та, за наявності, ліцензії на виконання відповідних будівельних робіт (що тендерним комітетом буде вважатись, як перевага) надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту  «Енергозберігаючі заходи у селі Сазонівка Оржицького району Полтавської області з виконанням капітального ремонту вуличного освітлення» в с. Сазонівка Оржицький район Полтавська область, 37723: підвішування проводів, установлення світильників, щитів обліку електричної енергії .

Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за  такою адресою: вул. Центральна (Радянська), 3, с. Сазонівка , Оржицький район, Полтавська область, 37723. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 10.00 година,  10.05.2016 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефонами:  (05357) 99722, 0990513460 Чмихало  В.  В.

Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

 Джерело: МІСЦЕВИЙ РОЗВИТОК ОРІЄНТОВАНИЙ НА ГРОМАДУ